Відпочинок у карпатах, карпати, хатки Руслани, отдых в карпатах, Hatky Ruslany, Best hotels in Carpathian mountians

presentation tripadvisor 32x32 GREEN-14347-2

A+ R A-

 Вас вітають Карпати!virtual-tour-ua

Схили Карпатських гір набирають найрізноманітніших відтінків у різні пори року: густо-зелений, засніжений стоїть ліс взимку, грає ніжно зеленими кольорами на весні та влітку, вкривається подекуди золотом восени. Прадавня й завжди нова, неповторна у своїй чарівності гірська казка...

А прикрашає цю казку чудове містечко з гуцульських дерев’яних будиночків. Це "Хатки Руслани" – затишок та приємний відпочинок для мандрівників, шукачів пригод та гостей нашої країни. Ми чекаємо вас, друзі! Ми оточимо вас піклуванням і теплом, почастуємо національними стравами. Познайомимо з історією та традиціями народу, що населяє Карпати!imagesСелище міського типу Ворохта - це відомий центр туризму та гірськолижного спорту, де розташований один з найбільших в Європі трамплінів. Ворохта - є один з основних центрів підготовки національних команд зі стрибків з трампліну, біатлону, лижних гонок. Околиці селища з великою кількістю туристичних маршрутів – це рай для мандрівників. Ворохта – це середньо гірський курорт. Повітря, настояне на смерековій хвої, здатне вилікувати найважчі хвороби дихальних шляхів, підвищити ваш життєвий тонус, повернути душевний спокій та чудовий настрій.

Ворохта – це давнє історичне селище. В 1586 році Василь Янюк поставив першу хату в цій місцевості, приваблений чудовим краєвидом та природними багатствами. За переказами, у нього був робітник на прізвисько Ворохта. Чутки про його надзвичайні здібності та кмітливість поширилися довкола. Тому до нього часто зверталися за порадами, промовляючи "Їду до Ворохти" . Звідти й пішла, як гадають, назва нового селища.

 

Вас чекають історичні об'єкти, дивовижні витвори природи-чарівниці. Проїхавши від "Хаток Руслани" 50 км гірськими дорогами опиняєшся в Географічному центрі Європи. Численні туристи мають можливість здійснити захоплююче сходження на Говерлу – найвищу вершину Українських Карпат (2061 м), яка знаходиться на відстані 12 км від "Хаток Руслана". Там ви побачите маленький струмочок на висоті 1750м., який переростає у стрімку річку Прут.

Запрошуємо Вас у готель "Хатки Руслани" і ресторан "Донечки", що є в мальовничому куточку Карпат для родинного відпочинку,мандрів,пригод,зустрічей,проведення бізнес семінарів,майстерень,урочистих подій.
Готель розрахований на 50 осіб. Одночасно 100 шанувальників вишуканої кухні у ресторані зможуть скуштувати гуцульські та міжнародні страви і скористатися безкоштовним Wi-Fi покриттям.

Чудова атмосфера з унікальним декором,антикваріат,каміни,басейн,сауна,два дитячі майданчики,мангали,дозвіл на привезення родинних домашніх тварин, цілодобова охорона,створює комфорт і затишок.
Ми Відкриті круглий рік .До одного із найкращих європейських курортів, "Буковель" всього 15 км і12км до найвищої гори України, Говерли,що є раєм для мандрівників і велосипедистів.
Вас чекають незабутні літні канікули в Казковому готелі "Хатки Руслани" і смачному ресторані "Донечки".

xatkyruslant wood


ЛІТНІЙ ГАРЯЧИЙ СЕЗОН:summer icon

01.06.2019-30.06.2019

ЦІЛА ХАТКА  (2 V.I.P НОМЕРИ) 
АБО ЦІЛА ХАТКА ДЛЯ РОДИНИ:
ЦІНА:    3200 ГРН.

Один V.I.P номер (ПІВ ХАТКИ):
ЦІНА:    1600 ГРН.

Однокімнатний полу-люкс:
ЦІНА:     800 ГРН.

Діти віком до 3-х років проживання БЕЗКОШТОВНЕ!

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОРОЗИЦІЇ ДЛЯ 
ПОСТІЙНИХ ВІДВІДУВАЧІВ!

     

 

ЛІТНІЙ ГАРЯЧИЙ СЕЗОН:summer icon

01.07.2019-31.08.2019

ЦІЛА ХАТКА  (2 V.I.P НОМЕРИ) 
АБО ЦІЛА ХАТКА ДЛЯ РОДИНИ:
ЦІНА:    3600 ГРН.

Один V.I.P номер (ПІВ ХАТКИ):
ЦІНА:    1800 ГРН.

Однокімнатний полу-люкс:
ЦІНА:     1000 ГРН.
   

Діти віком до 3-х років проживання БЕЗКОШТОВНЕ!

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОРОЗИЦІЇ ДЛЯ 
ПОСТІЙНИХ ВІДВІДУВАЧІВ!